Alle uitslagen (Oud) nieuws Eindstand

Even voorstellen?

 

Toos Sinnema!

Verslag 2003

Wederom verslaat Toos de wedstrijden voor u. Dat is mede mogelijk gemaakt door Grolsch. Klik op een van de links voor het gewenste verslag.
De foto's zijn dit jaar gemaakt door Henk Doevendans.


  1. 12 juli - Grou
  2. 14 juli - Veenhoop
  3. 15 juli - Earnewāld
  4. 16 juli - Terherne
  5. 17 juli - Langweer
  6. 19 juli - Stavoren
  7. 21 juli - Woudsend
  8. 22 juli - Elahuizen
  9. 23 juli - Lemmer 1
  10. 24 juli - Lemmer 2
  11. 25 juli - Sneekermeer
d'Halve Maen - Drachten Emanuel - Earnewâld Jonge Jan - Langweer Gerben van Manen - Heerenveen Súdwesthoek - Stavoren Twee Gebroeders - Drachten It Doarp Huzum - Huizum Bolsward - Bolsward Klaas van der Meulen - Woudsend It Doarp Grou - Grou Lemster Skûtsje - Lemmer Oeral Thús - Joure Sneker Pan - Sneek Rienk Ulbesz - Leeuwarden
Za 12 juli Grou  
10
8
3
5
14
6
13
7
2
11
4
9
0,9
12
Ma 14 juli Veenhoop  
0,9
12
10
9
13
3
8
6
5
14
2
11
7
4
Di 15 juli Earnewâld  
13
14
0,9
2
12
11
6
7
8
4
10
5
3
9
Wo 16 juli Terherne  
6
10
13
4
9
3
12
14
7
8
5
11
2
0,9
Do 17 juli Langweer  
11
9
8
10
12
7
13
5
6
3
4
14
0,9
2
Za 19 juli Stavoren  
10
3
4
14
8
0,9
9
7
6
11
12
2
5
14
Ma 21 juli Woudsend  
0,9
6
4
9
2
12
5
14
7
11
10
14
3
8
Di 22 juli Elahuizen  
11
10
14
2
9
8
12
6
5
4
0,9
7
3
14
Wo 23 juli Lemmer  
10
13
8
7
12
9
14
11
6
0,9
2
5
3
4
Do 24 juli Lemmer  
2
3
10
11
5
6
12
7
14
8
0,9
14
4
9
Vr 25 juli Sneek  
6
7
11
10
2
0,9
13
8
14
5
9
4
3
12
Totaal aantal punten  
80,8
95
85,9
83
98
66,8
117
92
80
79,9
49,8
96
34,8
88,9
Slechtste wedstrijd  
13
14
14
11
14
12
14
14
14
11
12
14
7
14
Na aftrek  
67,8
81
71,9
72
84
54,8
103
78
66
68,9
47,8
82
27,8
74,9

naar boven

Sneek wint het Skûtsjesilen 2003!

    schipper skūtsje
teken
totaal sl. wedstr. na aftr.
1   Douwe Visser Sneek
34,8  7  27,8  
2   Ale Zwerver Lemmer
 59,8 12  47,8  
3   Douwe Visser Azn. Drachten
 66,8 12  54,8  
4   Ype van der Meulen Woudsend
 80   14  66,0  
5   Jitze Grondsma Drachten
 80,8 13  67,8  
6   Berend Mink Grou
 79,9 11  68,9  
7   Anne Tjerkstra Langweer
85,9 14 71,9  
8   Tjitte Brouwer Heerenveen
83,0 11 72,0  
9   Epie van der Pol Leeuwarden
88,9 14 74,9  
10   Eldert Sieteszn Meeter Bolsward
92,0 14 78,0  
11   Pieter Sietseszn Brouwer Earnewâld
95,0 14 81,0  
12   Allard Syperda Joure
96,0 14 82,0  
13   Meindert de Groot Stavoren
98,0 14 84,0  
14   Lodewijk Meeter Huizum
117,0 14 103,0