Alle uitslagen (Oud) nieuws Eindstand

Uw verslaggever ter plaatse

 

Henk Doevendans

Verslag 2005

Henk Doevendans, uw verslaggever ter plaatse zorgt er elke dag voor dat u na afloop van de wedstrijd even wordt "bijgepraat". Tevens verzorgt hij de fotografie. Klik op een van de links voor het gewenste verslag.



  1. 30 juli - Grou
  2. 1 augustus - Veenhoop
  3. 2 augustus - Earnewāld
  4. 3 augustus - Terherne
  5. 4 augustus - Langweer
  6. 6 augustus - Stavoren
  7. 8 augustus - Woudsend
  8. 9 augustus - Elahuizen
  9. 10 augustus - Lemmer 1
  10. 11 augustus - Lemmer 2
  11. 12 augustus - Sneekermeer
Alle uitslagen van 2005
Bolsward - Bolsward
Twee Gebroeders - Drachten
d'Halve Maen - Drachten
Emanuel - Earnewįld
It Doarp Grou - Grou
Gerben van Manen - Heerenveen
It Doarp Huzum - Huizum
Oeral Thús - Joure
Jonge Jan - Langweer
Rienk Ulbesz - Leeuwarden
Lemster Skûtsje - Lemmer
Sneker Pan - Sneek
Súdwesthoek - Stavoren
Klaas van der Meulen - Woudsend
Za 30 juli Grou
7
12
9
11
4
0,9
13
8
10
14
2
3
5
6
Ma 1 augustus Veenhoop
8
13
11
10
3
2
12
9
14
5
0,9
4
7
6
Di 2 augustus Earnewâld
4
9
0,9
11
2
3
8
7
10
6
14
5
13
12
Wo 3 augustus Terherne
14
10
2
6
5
8
13
0,9
7
4
9
3
12
11
Do 4 augustus Langweer
9
4
8
6
3
0,9
11
7
12
14
2
5
13
10
Za 6 augustus Stavoren
2
8
13
12
6
9
14
3
5
10
4
0,9
7
11
Ma 8 augustus Woudsend
9
12
6
14
2
0,9
11
13
10
8
3
5
7
4
Di 9 augustus Elahuizen
6
10
3
13
4
7
14
5
12
11
0,9
2
9
8
Wo 10 augustus Lemmer
4
9
10
8
2
7
11
5
14
14
0,9
3
12
6
Do 11 augustus Lemmer
6
4
7
8
0,9
5
14
9
10
13
3
2
12
11
Vrijdag 12 augustus Sneek
2
9
8
6
0,9
7
11
14
13
10
5
4
3
12
Totaal aantal punten
71
100
77,9
105
32,8
50,7
132
80,9
117
109
44,7
36,9
100
97
Slechtste wedstrijd
9
13
13
14
6
9
14
13
14
14
14
5
13
12
Na aftrek
62
87
64,9
91
26,8
41,7
118
67,9
103
95
30,7
31,9
87
85

Punten in rood zijn niet aftrekbaar


naar boven

Grou wint het Skûtsjesilen 2005!

Sw=slechtste wedstrijd Na= na aftrek

    schipper skūtsje
teken
totaal
sl. wedstr.
na aftrek
1
Douwe Visser Azn.   Grou
32,8  
6  
26,8  
2
Ale Zwerver   Lemmer
44,7  
14  
30,7  
3
Douwe Visser Jzn.   Sneek
36,9  
5  
31,9  
4
Pieter Brouwer Szn.   Heerenveen
50,7  
9  
41,7  
5
Eldert Meeter Szn.   Bolsward
71,0  
9  
62,0  
6
Jitze Grondsma   d'Halve Maen
77,9  
13  
64,9  
7
Allard Syperda   Joure
80,9  
13  
67,9  
8
Ype van der Meulen   Woudsend
97,0  
12  
85,0  
9
Meindert de Groot   Stavoren
100,0  
13  
87,0  
10
Albert Visser Jzn.   Drachten
100,0  
13  
87,0  
11
Gerhard Pietersma   Earnewâld
105,0  
14  
91,0  
12
Evert van der Pol   Leeuwarden
109,0  
14  
95,0  
13
Anne Tjerkstra   Langweer
117,0  
14  
103,0  
14
Lodewijk Meeter Ezn.   Huzum
132,0  
14  
118,0