Alle uitslagen (Oud) nieuws Eindstand

Uw verslaggever ter plaatse

 

Henk Doevendans

Verslag 2006

Henk Doevendans, uw verslaggever ter plaatse zorgt er elke dag voor dat u na afloop van de wedstrijd even wordt "bijgepraat". Tevens verzorgt hij de fotografie. Klik op een van de links voor het gewenste verslag.



  1. 29 juli - Grou
  2. 31 juli - Veenhoop
  3. 1 augustus - Earnewāld
  4. 2 augustus - Terherne
  5. 3 augustus - Langweer
  6. 5 augustus - Stavoren
  7. 7 augustus - Woudsend
  8. 8 augustus - Elahuizen
  9. 9 augustus - Lemmer 1
  10. 10 augustus - Lemmer 2
  11. 11 augustus - Sneekermeer
Alle uitslagen van 2006
Bolsward - Bolsward
Twee Gebroeders - Drachten
d'Halve Maen - Drachten
Emanuel - Earnewįld
It Doarp Grou - Grou
Gerben van Manen - Heerenveen
It Doarp Huzum - Huizum
Oeral Thús - Joure
Jonge Jan - Langweer
Rienk Ulbesz - Leeuwarden
Lemster Skûtsje - Lemmer
Sneker Pan - Sneek
Súdwesthoek - Stavoren
Klaas van der Meulen - Woudsend
Za 29 juli Grou
14
10
0,9
5
3
2
13
6
11
12
9
8
7
4
Ma 31 juli Veenhoop
14
7
0,9
9,1
3
6
14
7,4
9
3
14
4
8
5
Di 1 augustus Earnewâld
3
8
9
14
0,9
6
13
10
7
4
12
2
11
5
Wo 2 augustus Terherne
6
11
7
10
4
9
14
3
2
12
8
0,9
13
5
Do 3 augustus Langweer
10
6
0,9
12
8
2
14
11
5
7
9
4
13
3
Za 5 augustus Stavoren
9
11
13
12
7
5
14
3
6
0,9
2
8
10
4
Ma 7 augustus Woudsend
7
11
3
12
8
2
13
9
14
6
4
5
10
0,9
Di 8 augustus Elahuizen
7
8
5
6
4
2
11
14
9
14
0,9
3
10
14
Wo 9 augustus Lemmer
14
10
7
2
3
0,9
13
8
12
9
5
4
11
6
Do 10 augustus Lemmer
11
14
5
8
2
4
10
0,9
9
7
14
3
12
6
Vr 11 augustus Sneek
12
4
3
10
5
2
13
9
7
8
6
0,9
14
11
Totaal aantal punten
107
100
54,7
100,1
46,9
40,9
142
81,3
91
82,9
83,9
42,8
119
63,9
Slechtste wedstrijd
14
14
13
14
8
9
14
14
14
14
14
8
14
14
Na aftrek
93
86
41,7
86,1
38,9
31,9
128
67,3
77
68,9
69,9
34,8
105
49,9

naar boven

Heerenveen wint het Skûtsjesilen 2006!

Sw=slechtste wedstrijd Na= na aftrek

    schipper skūtsje
teken
totaal
sl. wedstr.
na aftrek
1
 Pieter Brouwer Szn.  Heerenveen
40,9
9
31,9
2
 Douwe Visser Jzn.  Sneek
42,8
8
34,8
3
 Douwe Visser Azn.  Grou
36,9
8
38,9
4
 Jizte Grondsma  d' Halve Maen
44,7
13
41,7
5
 Ype van der Meulen  Woudsend
63,9
14
49,9
6
 Allard Syperda  Joure
81,3
14
67,3
7
 Ulbe Zwaga Rzn.  Leeuwarden
82,9
14
68,9
8
 Ale Zwerver  Lemmer
83,9
14
69,9
9
 Anne Tjerkstra  Langweer
91,0
14
77,0
10
 Albert Visser Jzn.  Drachten
100,0
14
86,0
11
 Gerhard Pietersma  Earnewâld
100,1
14
86,1
12
 Eldert Meeter Szn.  Bolsward
107,0
14
93,0
13
 Meindert de Groot  Stavoren
119,0
14
105,0
14
 Lodewijk Meeter Ezn.  Huzum
142,0
14
128,0