Alle uitslagen van 1999 Naar de verslagen van    1997 1998 2000 Eindstand van 1999

Even voorstellen?

 

Toos Sinnema!

Skûtsjesilen 1999

Toos is onze verslaggeefster ter plaatse die vanaf nu de wedstrijdverslagen verzorgt. Dat is mede mogelijk gemaakt door Grolsch. Klik op een van de links voor het gewenste verslag.

  1.   29 juli - Grou
  2.   31 juli - Veenhoop
  3.  1 augustus - Earnewâld
  4.  2 augustus - Terherne
  5.  3 augustus - Langweer
  6.  5 augustus - Stavoren
  7.  7 augustus - Woudsend
  8.  8 augustus - Elahuizen
  9.  9 augustus - Lemmer 1
  10. 10 augustus - Lemmer 2
  11. 11 augustus - Sneekermeer


d'Halve Maen - Drachten Emanuel - Earnewâld Jonge Jan - Langweer Gerben van Manen - Heerenveen Súdwesthoek - Stavoren Twee Gebroeders - Drachten It Doarp Huzum - Huizum Bolsward - Bolsward Klaas van der Meulen - Woudsend It Doarp Grou - Grou Lemster Skûtsje - Lemmer Oeral Thús - Joure Sneker Pan - Sneek Rienk Ulbesz - Leeuwarden
Za 31 juli Grou  
5
14
11
9
8
10
7
6
13
2
12
4
3
0,9
Ma 2 augustus Veenhoop  
8
10
7
11
9
6
13
14
12
0,9
2
3
4
5
Di 3 augustus Earnewâld  
0,9
8
12
7
10
5
9
11
14
3
6
2
13
4
Wo 4 augustus Terherne  
afgelast wegens te weinig wind
Do 5 augustus Langweer  
3
6
14
8
13
11
12
10
9
0,9
5
2
7
4
Za 7 augustus Stavoren  
3
5
14
8
11
12
13
7
10
6
9
0,9
2
4
Ma 9 augustus Woudsend  
9
11
8
12
7
14
10
5
6
13
3
2
4
0,9
Di 10 augustus Elahuizen  
9
8
11
5
10
14
14
6
7
4
14
3
0,9
2
Wo 11 augustus Lemmer  
10
5
11
4
8
9
12
7
13
3
0,9
6
2
14
Do 12 augustus Lemmer  
10
4
9
13
8
11
12
6
14
7
2
5
3
0,9
Vr 13 augustus Sneek  
12
3
13
9
11
8
14
4
10
5
7
6
0,9
2
Totaal aantal punten  
69,9
74
110
86
95
100
116
76
108
44,8
60,9
33,9
39,8
37,7
Slechtste wedstrijd  
12
14
14
13
13
14
14
14
14
13
14
6
13
14
Na aftrek  
57,9
60
96
73
82
86
102
62
94
31,8
46,9
27,9
26,8
23,7

naar boven

Leeuwarden wint het Skûtsjesilen 1999!

    schipper skūtsje
teken
totaal
sl. wedstr.
na aftrek
1   Ulbe Zwaga Leeuwarden
37,7
14
23,7
2   Douwe Visser Sneek
39,8
13
26,8
3   Anne Tjerkstra Joure
33,9
6
27,9
4   Berend Mink Grou
44,8
13
31,8
5   Ale Zwerver Lemmer
60,9
14
46,9
6   Pieter Brouwer Drachten
69,9
12
57,9
7   Pieter Sieteszn Brouwer Earnewâld
74,0
14
60,0
8   Eldert Sieteszn Meeter Bolsward
76,0
14
62,0
9   Henk Teakema Heerenveen
86,0
13
73,0
10   Meindert de Groot Stavoren
95,0
13
82,0
11   Jehannes Mink Drachten
100,0
14
86,0
12   Teake van der Meulen Woudsend
108,0
14
94,0
13   Tjitte Janszn Brouwer Langweer
110,0
14
96,0
14   Lodewijk Meeter Huizum
116,0
14
102,0