Sintrale Kommisje Skûtsjesilen
  • Frysk
  • Deutsch
  • English
  • Français
Zoeken
 

Voor het eerst in de rijke historie van de SKS gaat het SKS kampioenschap niet door. Binnen de regels van het RIVM wordt er gekeken wat wél mogelijk is. Klik hier voor meer informatie.

 
Wedstrijdverslagen

Er zijn nog geen wedstrijdverslagen.

Klassement 2019
1)Doarp Grou - Grou36.7
2)Gerben van...38.8
3)Lemster Skûtsje...43.7
4)Eildert Sietez...45.8
5)It Doarp Huzum...52
Bekijk hele klassement

Sneker Pan pakt leiding Lemmer Ahoy

Voorlopig klassement na 4 wedstrijden

1. Sneker Pan (Sneek) 12 (9 | 1 | 1 | 1)
2. Bolsward (Bolsward) 28 (6 | 2 | 4 | 16)

3. Zeldenrust (Woudsend) 35 (2 | 5 | 2 | 26 ocs)
3. Striidber (IJlst) 35 (7 | 3 | 7 | 18)
5. Ut ‘e Striid (Langweer) 37 (4 | 12 | 12 | 9)
6. Lemster Skûtsje (Lemmer) 38 (11 | 17 | 5 | 5)
7. De Jonge Jan (Warten) 39 (15 | 11 | 3 | 10)
7. Gerben van Manen (Heerenveen) 39 (20 | 6 | 6 | 7)
9. It Doarp Eastermar (Eastermar) 44 (18 | 4 | 10 | 12)
10. Súdwesthoek (Stavoren) 45 (14 | 16 | 13 | 2)
11. Lytse Lies (Gaastmeer) 46 (1 | 13 | 15 | 17)
12. Twee Gebroeders (Drachten) 49 (16 | 8 | 17 |8)
13. Twee Gebroeders (Earnewâld) 50 (21 | 15 | 8 | 6)

14. Ut en Thús (Nij Beets) 51 (3 | 22 | 23 | 3)
15. Doarp Grou (Grou) 53 (8 | 10 | 9 | 26 ocs)
16. Raerder Roek (Raerd) 55 (12 | 18 | 14 | 11)
17. Klaas van der Meulen (Woudsend) 56 (10 | 26 dnf | 16 | 4)
18. Goede Verwachting (Sloten) 57 (13 | 7 | 22 | 15)
19. Oeral Thús (Joure) 63 (5 | 20 | 19 | 19)
20. Lege Wâlden (Warns) 70 (23 | 9 | 24 | 14)
21. Rienk Ulbesz (Leeuwarden) 75 (17 | 21 | 11 | 26 ocs)
22. Wylde Wytse (De Meern) 77 (19 | 24 | 21 | 13)
23. Jonge Rein (Wytgaard) 78 (24 | 14 | 20 | 20)
24. Grytsje Obes (Koudum) 80 (22 | 19 | 18 | 21)
25. Doarp Huzum (Huizum) 95 (25 | 23 | 25 | 22)

Zaterdag volgt nog 1 wedstrijd. Onder voorbehoud van wijzigingen is de start om 11.00 uur.

Overige wedstrijdverslagen

Deel deze pagina

Hoofdsponsor
Co-sponsors
Mediapartner
Rondvaarten
Piet Paulusma