Sintrale Kommisje Skûtsjesilen
 
Klassement 2019
1) Doarp Grou - Grou 36.7
2) Gerben van... 38.8
3) Lemster Skûtsje... 43.7
4) Eildert Sietez... 45.8
5) It Doarp Huzum... 52
Bekijk hele klassement

Voorlopig klassement na 2e dag Lemmer Ahoy

De tweede dag Lemmer Ahoy bracht zoals voorspeld zon en veel wind. Met andere woorden: prachtig zeilweer op het IJsselmeer bij Lemmer.

2e dag Lemmer Ahoy 2011

De ochtendwedstrijd werd gewonnen door de Súdwesthoek met schipper Auke de Groot. 's Middags finishte het Heerenveenster skûtsje de Gerben van Manen van Pieter Brouwer als eerste. Na drie wedstrijden gaat het IFKS-skûtsje de Striidber van Siebo Siesling aan de leiding.

Súdwesthoek wint de ochtendwedstrijd vóór de Striidber

Súdwesthoek wint de ochtendwedstrijd vóór de Striidber

Prachtig zeilweer op het IJsselmeer

Prachtig zeilweer op het IJsselmeer

Voorlopig klassement na 2e dag Lemmer Ahoy:
(tussen haakjes de uitslagen van de drie wedstrijden)

1. STRIIDBER | Siebo Zijsling | IJlst? (2-2-7)
2. GERBEN VAN MANEN | Pieter Brouwer | Heerenveen (8-3-1)
3. TWEE GEBROEDERS | Albert Visser | Drachten (3-6-10)
3. SÚDWESTHOEK | Auke de Groot | Stavoren?(10-1-8)
5. KLAAS VD MEULEN | Ype vd Meulen | Woudsend?(5-14-3)
5. SNEKER PAN | Douwe Visser | Sneek (12-8-2)
7. BOLSWARD | Pieter Meeter | Bolsward?(4-18-6)

8. UT en THÚS | Henk Regts | Nij Beets?(1-19-9)
9. LEMSTER SKÛTSJE | Johannes Meeter | Lemmer (11-5-16)
10. DOARP GROU | Douwe Visser | Grou?(7-9-17)

11. GOEDE VERWACHTING | Walter de Vries | Sloten?(18-12-4)
12. OERAL THÚS | Dirk-Jan Reijenga | Joure (21-4-12)
13. RAERDER ROEK | Michiel Kalsbeek | Raerd (6-13-19)
14. D'HALVE MAEN | Berend Mink | Drachten (19-11-13)
15. JONGE JASPER | Sieb Meijer | Franeker (9-20-15)
15. RIENK ULBESZ | Jappie Meeter | Leeuwarden (20-10-14)
17. UT'E STRIID | Ulbe Brandsma | Langweer?(16-7-22)
18. IT DOARP EASTERMAR | Geale Tadema | Eastermar?(13-22-11)
18. GRUTTE PIER | Delmer Los | It Heidenskip (ocs-15-5)
20. WYLDE WYTSE | Sikke Heerschop | de Meern (14-17-21)
21. TWEE GEBROEDERS | Gerhard Pietersma | Earnewâld (15-16-dsq)
22. LYTSE LIES | Tony Brundel | Gaastmeer?(17-21-20)
23. DRIUWPOLLE | Kees Jonker | Woudsend (24-23-18)
24. SINGELIER | Hendrik Keizer | Stavoren (23-24-23)
25. IT DOARP HUZUM | Eildert Meeter | Huizum (22-dnf-dns)

©foto's Martin de Jong

Overige wedstrijdverslagen

Deel deze pagina

Hoofdsponsor
Co-sponsors
Mediapartner
Rondvaarten
Piet Paulusma