Sintrale Kommisje Skûtsjesilen
  • Frysk
  • Deutsch
  • English
  • Français
Culturele hoofdstad van Europa 2018
Culturele hoofdstad van Europa 2018
 
 
Klassement 2017
1) Doarp Grou - Grou 28.8
2) Gerben van... 33.8
3) De Sneker Pan -... 35.7
4) Eildert Sietez... 42.7
5) Lemster Skûtsje... 45
Bekijk hele klassement

Klassement 2016

Het klassement wordt op de wedstrijddagen zo snel mogelijk op deze pagina bijgewerkt.

Bekijk het klassement van het SKS kampioenschap 2015

 

  Schipper Skutsje Teken Totaal Wedstr. Pt. Extra Pt. Sl. Wedstr. Na aftrek
1) Douwe Jzn. Visser Sneek De Sneker Pan - Sneek 33.6 33.6 0 6 27.6
2) Gerhard Pietersma Earnewâld Twee Gebroeders - Earnewâld 49.7 49.7 0 11 38.7
3) Douwe Azn. Visser Grou Doarp Grou - Grou 53.8 53.8 0 9 44.8
4) Albert Jzn. Visser Lemmer Lemster Skûtsje - Lemmer 55 55 0 9 46
5) Jeroen Pietersma Drachten Twee Gebroeders - Drachten 71.9 71.9 0 13 58.9
6) Pieter Ezn. Meeter Akkrum Eildert Sietez - Akkrum 73.7 73.7 0 14 59.7
7) Dirk Jan Reijenga Joure Oeral Thús - Joure 79 79 0 14 65
8) Auke de Groot Stavoren Súdwesthoek - Stavoren 85 85 0 14 71
9) Johannes Hzn. Meeter Langweer Twee Gebroeders - Langweer 85.9 85.9 0 13 72.9
10) Berend Mink Drachten d'Halve Maen - Drachten 101 101 0 14 87
11) Alco Reijenga Heerenveen Gerben van Manen - Heerenveen 109 109 0 14 95
12) Siete Ezn. Meeter Leeuwarden Rienk Ulbesz - Leeuwarden 108 108 0 13 95
13) Teake Klaas van der Meulen Woudsend Klaas van der Meulen - Woudsend 116 116 0 14 102
14) Lodewijk Hzn. Meeter Huizum It Doarp Huzum - Huizum 128 128 0 14 114
 De Sneker Pan - SneekTwee Gebroeders - EarnewâldDoarp Grou - GrouLemster Skûtsje - LemmerTwee Gebroeders - DrachtenEildert Sietez - AkkrumOeral Thús - JoureSúdwesthoek - StavorenTwee Gebroeders - Langweerd'Halve Maen - DrachtenGerben van Manen - HeerenveenRienk Ulbesz - LeeuwardenKlaas van der Meulen - WoudsendIt Doarp Huzum - Huizum
Za 30 juli Grou63920.958471211101413
Ma 1 augustus De Veenhoop0.9117692845103131214
Di 2 augustus Earnewâld0.9759212831041411136
Wo 3 augustus Terherne60.997523811121013414
Do 4 augustus Langweer350.94132121011714698
Vr 5 augustus Elahuizen30.925109612841311714
Za 6 augustus Stavoren672496.71450.914831110
Ma 8 augustus Woudsend30.997251214411106138
Wo 10 augustus Lemmer0.9374614210985111213
Do 11 augustus Lemmer0.9623510471389111214
Vr 12 augustus Sneek350.94106287111213914
 
Wedstrijdpunten33.649.753.85571.973.7798585.9101109108116128
Extra punten00000000000000
Totaal aantal punten33.649.753.85571.973.7798585.9101109108116128
Slechtste wedstrijd6119913141414131414131414
Na aftrek27.638.744.84658.959.7657172.9879595102114

Deel deze pagina