Sintrale Kommisje Skûtsjesilen
  • Frysk
  • Deutsch
  • English
  • Français
Culturele hoofdstad van Europa 2018
Culturele hoofdstad van Europa 2018
 
 
Klassement 2018

Er is nog geen klassement beschikbaar.

Klassement 2018

  Schipper Skutsje Teken Totaal Wedstr. Pt. Extra Pt. Sl. Wedstr. Na aftrek
1) Jappie Dzn. Visser Sneek De Sneker Pan - Sneek 0 0 0 0 0
2) Gerhard Pietersma Earnewâld Twee Gebroeders - Earnewâld 0 0 0 0 0
3) Douwe Azn. Visser Grou Doarp Grou - Grou 0 0 0 0 0
4) Auke de Groot Stavoren Súdwesthoek - Stavoren 0 0 0 0 0
5) Sytze Brouwer Heerenveen Gerben van Manen - Heerenveen 0 0 0 0 0
6) Albert Jzn. Visser Lemmer Lemster Skûtsje - Lemmer 0 0 0 0 0
7) Klaas Westerdijk Drachten d'Halve Maen - Drachten 0 0 0 0 0
8) Pieter Ezn. Meeter Akkrum Eildert Sietez - Akkrum 0 0 0 0 0
9) Johannes Hzn. Meeter Huizum It Doarp Huzum - Huizum 0 0 0 0 0
10) Jaap Lzn. Zwaga Langweer Twee Gebroeders - Langweer 0 0 0 0 0
11) Jeroen Pietersma Drachten Twee Gebroeders - Drachten 0 0 0 0 0
12) Willem Uzn. Zwaga Leeuwarden Rienk Ulbesz - Leeuwarden 0 0 0 0 0
13) Teake Klaas van der Meulen Woudsend Klaas van der Meulen - Woudsend 0 0 0 0 0
 De Sneker Pan - SneekTwee Gebroeders - EarnewâldDoarp Grou - GrouSúdwesthoek - StavorenGerben van Manen - HeerenveenLemster Skûtsje - Lemmerd'Halve Maen - DrachtenEildert Sietez - AkkrumIt Doarp Huzum - HuizumTwee Gebroeders - LangweerTwee Gebroeders - DrachtenRienk Ulbesz - LeeuwardenKlaas van der Meulen - Woudsend
Za 4 augustus Grou0000000000000
Ma 6 augustus De Veenhoop0000000000000
Di 7 augustus Earnewâld0000000000000
Wo 8 augustus Terherne0000000000000
Do 9 augustus Langweer0000000000000
Vr 10 augustus Elahuizen0000000000000
Za 11 augustus Stavoren0000000000000
Ma 13 augustus Woudsend0000000000000
Wo 15 augustus Lemmer0000000000000
Do 16 augustus Lemmer0000000000000
Vr 17 augustus Sneek0000000000000
 
Wedstrijdpunten0000000000000
Extra punten0000000000000
Totaal aantal punten0000000000000
Slechtste wedstrijd0000000000000
Na aftrek0000000000000

Deel deze pagina